Zrobiliśmy długą, weekendową wycieczkę, aby odwiedzić nasz stary deptak, w ten weekend. Mieszkaliśmy jakiś czas w Springfield, więc mieliśmy listę miejsc, w których można zjeść i sprawdzić wszystkie nasze zachcianki, i fajnie było zabrać Lolę do wszystkich naszych ulubionych miejsc. .

Odkąd się przeprowadziliśmy, nie odwiedziłam także nowszych biur A Beautiful Mess / A Colour Story, więc zabraliśmy Lolę, żeby to sprawdzić, więc postanowiła im pomóc, zmieniając ich pióra i markery i obracając niektóre z dużych skały w sadzarkach – HA!

Oto co jeszcze uwielbiam w tym tygodniu …

1. Zastanawiam się nad tym, żeby Lola mogła się rozwijać w ciągu następnych kilku lat. Choć zdecydowanie jest za młoda, by udawać, że gotuje (lub naprawdę wie, co to jest), lubi wszystkie rzeczy, garnki i patelnie, dania z jedzenia i szafki, więc myślę, że wciąż jest dużo zabawy, którą może mieć.

Gdy zdaje sobie sprawę, co to jest. Prawdopodobnie zacznę ją od tego i tego, i dodam więcej rzeczy, gdy dorośnie.

2. Dobra torba to skarb. Przydaje się do wszystkch moich rzeczy na basen i wyjazdy.

3. Zwykle robiliśmy tego rodzaju mrożone ciasto każdego lata, a ja zwykle nie robię zbyt dużo mleka / cukru, brzmi to dla mnie bardzo dobrze w tym tygodniu. Używanie jogurtu truskawkowego lub limonkowego to mój ulubiony sposób na zrobienie tego!

4. To była świetna zabawa z nowym pakietem efektów hologramowych, który pomogłem stworzyć dla aplikacji A Color Story i używając jej na moich instagramowych zdjęciach – pastelowe tęcze i opalizujący blask to dla mnie pewna obsesja, więc to zdecydowanie spojrzenie to już moja aleja (użyłem filtra Aurora Borealis na powyższym zdjęciu)!

5. Tak jak powiedziałem, odwiedzaliśmy naszych przyjaciół z Springfield w zeszły weekend i było to dla nas bardzo miłe, gdy patrzyliśmy, jak Lola współdziała z innymi dziećmi, które urodziły się w naszej licznej rodzinie przyjaciół. Wiele z nich nie różni się zbytnio od siebie, więc zabawne jest obserwowanie ich wszystkich ćwiczących, uczenie się delikatności i używania „miękkich rąk” (tzn. jakiś punkt pomiędzy słodkim graniem). To naprawdę pomocne dla mnie, aby oglądać innych rodziców / niania przyjaciół uprzejmie interakcji z dziećmi, więc mogę odebrać wskazówki do wykorzystania w naszym domu, jak również. Mam na myśli, że z pewnością nie jestem ekspertem od tego rodzicielstwa, więc ukradnę wszystkie wskazówki, które mogę!

6. Uwielbiam falbany i tęczowe paski na tym wyglądzie.

7. Zacząłem czytać tę książkę w tym tygodniu i choć mam tylko około 1/3 drogi, mam tyle dobrych myśli, że wiele matek musi usłyszeć. Mój mąż kochał jej książkę o związku ojca / córki, więc pomyślałem, że dam jej książkę dla mam i naprawdę się cieszę, że to zrobiłem. Mamy tak wiele wsparcia, aby wykonać tak trudną (ale satysfakcjonującą!) pracę, a ona naprawdę pomaga pokazać, jak przeglądać to, co jest i nie jest ważne, i jak możemy cieszyć się rodzicielstwem w pełni, zachowując jak najwięcej zdrowia psychicznego, jak to tylko możliwe. droga.

8.ŁÓŻKO !!

9. Łatwe letnie sukienki są świetne, aby mieć pod ręką łatwy sposób, aby wyglądać razem bez większego wysiłku – po prostu dodaj sandały i idź!

10. Myślisz o zdobyciu czegoś takiego, abym mógł zrobić kilka okrążeń w parku po pracy z Lolą i spróbować odzyskać swoje życie! Nie jestem bardzo szybkim biegaczem i zazwyczaj łączę to z szybkim chodzeniem, aby zmieniać tempo, ale samo wyjście na zewnątrz i poruszanie się w tym samym czasie było moim celem, który chciałbym zrealizować tego lata. Ktoś jeszcze ma wózek spacerowy, który kochają?

Podróżowanie jest fajne, ale jest też dużo pracy, więc wracamy do naszego zwykłego rytmu w tym tygodniu i mamy nadzieję, że znajdziemy czas na relaks.

Wykorzystaj lato, póki możesz!

 

Leave a Comment