Nawet zwykłe ogrodniczki mogą wyglądać sexy. Niegdyś kojarzone tylko u wyłącznie z klasą pracowniczą, albo kobietami w ciąży. Obecnie ten rodzaj odzieży stanowi idealny przykład odzieży awangardowej. 

Warto wiedzieć jakie ciuszki nosić

Dobre ogrodniczki pasują do wielu rzeczy. Założymy je do koszulek, swetrów, a nawet bluz. Wszystko zależne jest od każdego modelu obuwia. Jesień to również idealna pora by nosić ogrodniczki. Ich główną ceną jest to, że są bardzo wygodne oraz doskonale sprawdzają się podczas leśnych wypadów na paintball czy inne imprezy.

Ciuszki w męskim stylu

Ogrodniczki posiadające dziury połączone z białą koszulą świetnie pasują do kobiety noszącej się jak chłopczyca. Są one również idealne dla fanek lat 90-tych. Kto powiedział, że ogrodniczki damskie nie mogłyby być eleganckie.

Seksowne ciuszki dla każdej z nas

Często widzimy na ulicy obcisłe ogrodniczki, które świetnie łączą się z kardiganem czy też swetrem. To propozycja dla każdej kobiety uwielbiającej sexy look. Jeżeli jednak obawiasz się zbyt odważnych krojów, postaw na szerszy fason. Będziesz wyglądał tak jak niejedna modelka na wybiegu.